تبلیغات
گذر گریزهای یک عابر - اشاعه ی انقلاب ما
در حال بارگذاری...
جستجو در عناوین مطالب
اشاعه ی انقلاب ما
بسم ربّ الشهدا

امام روح الله_رحمة الله علیه_ یک جمله ی معروفی دارند، فرمودند:
 انقلاب ما انفجار نور بود.
یقیناً همینطور بود که انقلاب ما انقلاب مردمی شد. این بزرگ مرد تاریخِ نه تنها ایران بلکه به جرأت می توان گفت اسلام و بالاخص تشیع، زمانی این سخن را در گذشته نقل کردند که الآن من و امثال من به وضوح تمام می توانیم تأثیر این انوار الهی را ببینیم. تنها همین تک جمله ی حضرت امام (ره) به خودی خود جای بحث بسیار دارد.
یک وقتی هست روزنه ای از نور و باریکه ی نوری ایجاد شده، نقطه ای و مسیر حرکتی را روشن می کند، این مسلم هست، به مانند بعضی روادید تاریخی که در گذشته ها وجود داشته است. اما یک وقتی هست همانطور که امام خمینی(ره) تعبیر داشتند، انفجار نور صورت می گیرد. انفجار نور سرشار از باریکه های نوری است. تمام محیط را روشن می کند. هر باریکه ای به سویی می رود . . .

دیدار امروز امام خامنه ای_مدّ ظله العالی_ با جوانان انقلابی کشورهای اسلامی، عشق سرشار همین جوانان به رهبر عزیزمان، گریه های از سر خلوص و محبت این عزیزان به رهبر فرزانه، دعاهای آن جوان بحرینی جهت سلامتی و محافظت آقا، نامی که از امام خمینی(ره) بردند، همه و همه دلیل بر مدعاست که الحمدلله پس از گذشت بیش از سه دهه از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، می توان به عمق کلام روح خدا  پی برد.
بی شک باید بالید و افتخار کرد که انقلاب اسلامی ما، با همه ی خون های ریخته شده ی پاک جوانان انقلابیش، به ثمر رسید و  به عنوان یک انگیزه ی بزرگی برای ملت های مسلمان تحت ستم، در جهت تلاش برای آزادی، قرار گرفت.
به امید ظهور حضرت ولی عصر (عج)...
و به امید پیروزی کامل انقلابیون مسلمان.

نوشته شده توسط: سربازةٌ  روز 1390/11/10 در ساعت 16:41 | عبور()
مطالب پیشین (آخرین پست های ارسالی)
 :: انقلاب ما و شما
 :: خود من
 :: میانمار
 :: جوان و جوانی از دید رهبر انقلاب
 :: پناه
 :: یا مَنْ لا یُبْرِمُهُ اِلْحاحُ الْمُلِحّینَ
 :: حدیث غربت!
 :: فاطمیه ... می کُشد ما را
 :: انتخاب
 :: طلایه داران حجاب و عفاف
 :: اشاعه ی انقلاب ما
 :: برگی از تاریخ*9/دی/1388
 :: شب یلدا
 :: عرفه_کرب و بلا
 :: غلام عشق